Darmowa dostawa na zamówienia już od 100 zł
Zadzwoń do nas: +48 604 117 453

JanoSport Team Legnica

Nadmorskie starty Ani i Rafała

Ania Bendkowska i Rafał Bardziński, przy okazji wypoczynku nad polskim morzem, wzięli udział w biegach w Koszalinie i Kołobrzegu. Nasi reprezentanci nie schodzili z podium :)

Pierwszym biegiem był DecaRun w Koszalinie, gdzie od samego rana lał bardzo rzęsisty deszcz. Ze względu na trudne warunki, tylko Rafał zdecydował się na start, wybierając dłuższy dystans, czyli 15 km, a jak się okazało po biegu, nawet 16 km.

Rafał już po starcie zajął drugą pozycję i bardzo mocnym tempem urywał kolejnych rywali. Trwało to przez 10 km, kiedy to "puścił" ostatni z zawodników i nasz zawodnik niezagrożony dobiegł do mety na drugim miejscu.

Wyniki:
2. Bardziński Rafał - 56:59 (śr. 3:34/km)
Ukończyło 118 osób.

Kolejnym przystankiem na biegowej mapie Polski był Kołobrzeg. Tutaj już było słonecznie i wietrznie, więc na starcie pojawiła się także Anna Bendkowska. Dystans biegu to 10 km (ostatecznie 9,7 km).

Rafał niemal od startu do mety biegł na szóstej pozycji, oraz drugiej w M20 (po odliczeniu Open), natomiast Ania biegła swoim tempem, w środku stawki. Nasz zawodnik, tuż po zakończeniu swojego biegu, ruszył na jeszcze jedno okrążenie, wspierając Anię w walce z coraz większym zmęczeniem, na jej ostatniej pętli.

Po biegu bardzo miła niespodzianka, bo okazało się, że również Ania wywalczyła podium, zajmując trzecie miejsce w kategorii K20 :)

Wyniki:
6. Bardziński Rafał - 34:50 - M20/2
128. Bendkowska Anna - 50:20 - K20/3
Ukończyło 217 osób.

Koszyk

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów