Darmowa dostawa na zamówienia już od 100 zł
Zadzwoń do nas: +48 604 117 453

VII Bieg do Pustego Grobu

22 kwietnia, czyli w Poniedziałek Wielkanocny, odbył się tradycyjny Bieg do Pustego Grobu.

Przeczytaj więcej

Pudła w Biegu Tropem Wilczym!

Ośmioro reprezentantów JanoSport Team wystartowało w legnickim Biegu Tropem Wilczym. Połowa z nich stanęła na podium! Zwycięstwo w całym biegu odniósł Rafał Bardziński.

Finał GPZM - Szklary Górne

2 marca odbył się finał GP Zagłębia Miedziowego, w którym wystartował Andrzej Bendkowski.

GPZM - Legnica - "Bieg dla Beaty"

9 lutego w legnickim Lasku Złotoryjskim odbył się kolejny etap Grand Prix Zagłębia Miedziowego. Tym razem był to "Bieg dla Beaty", w którym wystartowała 5-osobowa JanoSport Team.

IV Toyota Bieg Sylwestrowy

Nasza ekipa w pięcioosobowym składzie pożegnała na biegowo rok 2018, startując w Jelczu-Laskowicach. Bieg odbywał się na dwóch atestowanych dystansach - 5 i 10 km. Kolejne podium zaliczył Rafał, który wygrał w kategorii wiekowej.

GP Zagłębia Miedziowego - Kwiatkowice

16 grudnia w Kwiatkowicach odbył się czwarty bieg z cyklu Grand Prix Zagłębia Miedziowego. Reprezentowało nas pięć osób.

JanoSport Team zwycięża w Plebiscycie Radia Wrocław

JanoSport Running Team Legnica zajął pierwsze miejsce w plebiscycie Radia Wrocław TOP5 dolnośląskich klubów biegowych!