Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

VII Bieg do Pustego Grobu

22 kwietnia, czyli w Poniedziałek Wielkanocny, odbył się tradycyjny Bieg do Pustego Grobu. Do Nowej Soli udała się piątka naszych biegaczy.

Na starcie pojawiło się blisko 900 osób, które musiały zmagać się z bardzo silnym wiatrem, a nas reprezentowali: Ania i Andrzej Bendkowscy, Marcin Kaczorowski, Rafał Bardziński oraz Jarek Krasicki, który startował wraz z żoną i córką.

Najszybszym naszym zawodnikiem okazał się Rafał Bardziński, który pokonał 10-kilometrową trasę w 34:57. Wynik ten, dał mu 5 miejsce w całym biegu oraz 2 miejsce w kategorii M20.

Kolejne miejsce zajęli Andrzej i Marcin, którzy przybiegali odpowiednio po 39:00 i 42:15. Mimo, że warunki było bardzo trudne, to mieliśmy też dwa rekordy życiowe. Jarek wybiegał czas 47:24, a tuż za nim finiszowała Ania, z czasem 47:27. Jak widać, nawet wiatr nie przeszkadza w robieniu życiówek.